KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087107
nr 1608 7107
Oidentifierad konstnär. Björkar. Signerad Hallström. Olja på pannå, 32x32cm, yttermått inklusive ram: 45x46cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:12:29
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)